Fotografia ślubna

Wesele jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu Pary Młodej, które warto uwiecznić na fotografiach wykonanych przez profesjonalistę. W naszej częstochowskiej pracowni stworzymy dla Ciebie wspaniałe zdjęcia ślubne, które będą najlepszą pamiątką z tej dostojnej uroczystości. Nasi fotografowie mogą być z Tobą już w trakcie przygotowań do ceremonii, a także w czasie zaślubin, przyjęcia weselnego i oczepin.

Profesjonalne zdjęcia z zaślubin i wesela

W przeciwieństwie do wielu innych pracowni z Częstochowy, u nas zdjęcia ślubne wykonywane są nie przez jednego, ale aż dwóch fotografów. Jest to szczególnie pomocne w trakcie większego wesela, dzięki temu żaden gość nie zostanie pominięty. Ty sam określasz zakres czasu, w jakim nasi pracownicy będą dla Ciebie dostępni. Wybierając pełen pakiet, otrzymasz  fotografie również z błogosławieństwa i przygotowań, będą one obejmować, m.in. błogosławieństwo od rodziców, robienie makijażu czy układanie fryzur. Poza tym fotograf będzie obecny na przyjęciu także w czasie oczepin, aż do godziny 1 w nocy. Oferujemy Ci także pakiet podstawowy, który obejmuje zdjęcia z uroczystości w kościele lub urzędzie, a także składanie życzeń przez weselników. Aby poznać więcej opcji dotyczących oferty ślubnej, koniecznie sprawdź nasz cennik!

Nasze przykładowe realizacje:

Fotograf ślubny Częstochowa

Na wykonywanych przez nas zdjęciach ślubnych staramy się oddać każdą emocję, która towarzyszy Parze Młodej oraz weselnikom. Dlatego korzystając z naszej oferty, masz pewność, że fotografie z tego magicznego dnia oddadzą jego wszystkie uroki. Z pomocą aparatu uwiecznimy nie tylko ludzi, ale też odświętne dekoracje sali oraz kościoła, tworząc obszerny reportaż, do którego będziesz często wracać. Nasi fotografowie są nie tylko utalentowani, ale też dyskretni i wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, jednocześnie będą zawsze gotowi, aby wysłuchać Twojej prośby czy sugestii. Fotografie wykonujemy na terenie Częstochowy oraz do 30 kilometrów od miasta, w przypadku zleceń spoza tego obszaru cennik będzie ustalany indywidualnie. Chętnie stworzymy dla Ciebie również wspólną sesję z ukochanym lub ukochaną w wybranym plenerze.