„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Fotografia jest naszą pasją od najmłodszych czasów, także nim jeszcze się poznaliśmy :) Profesjonalnie tą dziedziną zajmujemy się od kilu lat.
Nasze charaktery nie pozwalają nam "spocząć na laurach", ciągle się rozwijamy, chcąc uzyskać jeszcze lepsze kadry. Inwestujemy nie tylko w siebie, ale i w nasze narzędzia pracy. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt fotograficzny znanych i cenionych producentów, dzięki czemu możemy wykonać naprawdę świetne zdjęcia o dużej rozdzielczości. Jeśli szukasz dobrego fotografa z Częstochowy– przyjdź do naszego studia, które mieści się w centrum, łatwo do nas trafić :)

Co nas wyróżnia?
W przypadku zdjęć z sesji chcemy na nich pokazać coś więcej niż dobrą technikę, pragniemy uchwycić wyjątkowe chwile oraz emocje. Zlecić możesz nam także wykonanie profesjonalnej sesji produktowej i reklamowej. Mamy doświadczenie w robieniu zdjęć katalogowych, a z naszych usług skorzystało już wiele zadowolonych firm (nie tylko z Częstochowy). Aby być dobrym fotografem praca musi być jednocześnie pasją. Tak jest w naszym przypadku, dlatego chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do efektywnej współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje z Częstochowy i innych miast Polski! Znajdujemy się w ścisłym centrum miasta.