Fotografia kulinarna

Niezależnie od tego czy prowadzisz restaurację, pizzerię czy kawiarnię albo zajmujesz się cateringiem powinieneś skorzystać z możliwości, jakie daje fotografia kulinarna. Dzięki odpowiednim umiejętnościom naszego fotografa z Częstochowy i jego doświadczeniu, wyjątkowy asortyment, jakimi są dania główne, przekąski, zupy, desery, ciasta i inne słodkości, zyska nowy wymiar. Gotowanie i pieczenie to sztuka, którą fotografia kulinarna w sposób niebanalny i nietuzinkowy zaprezentuje Twoim klientom.

Zdjęcia kulinarne ze smakiem! 🍒

Fotografia kulinarna to także doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów ‘pichcenia’, którzy prowadzą bloga lub fanpage o tej tematyce. Dzięki tego typu sesji, Twoje kucharskie wyczyny zostaną uwiecznione w pięknej i gustownej formie. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami i przekonaj się, że warto z nami rozpocząć współpracę. Nasze studio mieści się w Częstochowie, ale chętnie podejmiemy się zleceń od klientów z innych miast. W celu ustalenia szczegółów (oraz cennika) zapraszamy do kontaktu.

fotografia kulinarna Częstochowa hamburger z frytkami

fotografia kulinarna Częstochowa pizza

fotografia kulinarna Częstochowa pizza menu

fotografia kulinarna Częstochowa makaron pasta

pizza fotografia kulinarna Częstochowa

fotografia kulinarna Częstochowa pizza rukola

fotografia kulinarna Częstochowa obiad

fotografie kulinarne Częstochowa

Częstochowa fotografia kulinarna

Zdjęcia kulinarne Częstochowa

Częstochowa zdjęcia kulinarne

fotografia kulinarna obiad

Fotografia kulinarna krok po kroku

Wykonywanie zdjęć jedzenia nie jest, wbrew pozorom, łatwym zadaniem, wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale też oświetlenia i przede wszystkim umiejętności. W naszym studio w Częstochowie mamy duże doświadczenie w fotografii kulinarnej, dlatego możesz nam zaufać. Ze względu na złożoność tego typu zleceń, cennik ustalany jest indywidualnie.

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim podmioty działające w branży gastronomicznej, restauracje, puby,  firmy cateringowe, a także osoby prywatne. Fotografia kulinarna przebiega u nas wieloetapowo, nie tylko wykonujemy same zdjęcia, ale też przygotowujemy scenerię, która jest zgodna z wizją zleceniodawcy. W końcu nawet najbardziej wykwintne jedzenie będzie prezentować się blado, jeśli zostanie umieszczone na nieciekawym tle. Na koniec materiał zostaje poddany retuszowi, dzięki czemu gwarantujemy jak najlepsze efekty.